انقلابی در آموزش دروس ابتدایی در ایران

موسسه اجی مجی

بهترین راهکار آموزش اول ابتدایی تا ششم با انیمیشن و تصویرسازی
موسسه اجی مجی

موسسه اجی مجی سال 1399 با هدف ارائه متفاوت ترین آموزش دروس ابتدایی تاسیس شد.

در این مجموعه، برای تمامی دروس سال اول تا ششم ابتدایی پکیج های آموزشی تولید شده است. اما چیزی که اجی مجی را از سایر موسسات آموزشی، متمایز می کند، ارائه متفاوت ترین آموزش با تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

انیمیشن و تصویرسازی، دو عاملی که باعث می شوند مطالب به صورت کاملا مفهومی و تا مدت ها در ذهن دانش آموز ماندگار شود، اساس کار موسسه اجی مجی است.

در آموزش به شیوه اجی مجی، از اصول کامل روانشناسی استفاده شده و تنها آموزش و تدریس در اختیار دانش آموز قرار نمی‌گیرد بلکه از روش هایی استفاده شده است که دانش آموزان درونگرا و برونگرا نیز با استفاده از این اصول مهارت های اجتماعی خود را می‌توانند بالا ببرند.

مهمترین ویژگی موسسه اجی مجی آموزش شهودی و با انیمیشن می باشد. به عنوان مثال در روش های عادی برای درس ادبیات، معلم می‌گوید: «من داستان رو می‌گم شما تصور کنید» اما در مجموعه آموزشی اجی مجی معلم می‌گوید: «من داستان رو برای شما به تصویر می‌کشم» و همین ویژگی باعث می‌شود تا مفهوم مطالب به مغز استخوان دانش آموز تزریق شود و دیگر هیچ نیازی به حفظ کردن نداشته باشد و نتیجه این کار هم عدم فراموشی مطالب است.

آموزش جذاب با شعر و داستان و تصویرسازی باعث می شود تا دانش آموز به درس خواندن به عنوان یک وظیفه نگاه نکند. بلکه با جذابیت تدریس، از آموزش لذت خواهد برد. باید خاطرنشان شویم که در موسسه اجی مجی از بهترین روانشناسان کشور برای سناریو نویسی استفاده شده است و برای عروسک گردانی هم از حدود 20 نفر استفاده شده است و مدرسین اجی مجی نیز در هر پایه بهترین مدرسین کشوری اند.

آموزش با انیمیشن
اساتید موسسه اجی مجی

موسسه اجی مجی از برترین مدرسین کشور در هر پایه برای آموزش دروس بهره برده است؛ دروس پایه اول ابتدایی اجی مجی را سرکار خانم مینا قجر با 10 سال سابقه تدریس، آموزش داده اند. این معلم توانمند در جشنواره های متعدد توانسته اند رتبه اول در آموزش را به خود اختصاص دهند. همچنین خانم مینا قجر با تجربه فراوانی که در حیطه آموزش دارند، پایه اول ابتدایی را که به جرات مهم ترین سال آموزش یک دانش آموز است، به ساده ترین و روان ترین شکل ممکن ارائه داده اند.

خانم نرجس نوربخش هم تدریس دروس پایه دوم ابتدایی اجی و مجی را به عهده دارند و از مدرسین نمونه کشوری هستند که سال هاست در فضای مجازی نیز آموزش دروس را برعهده دارند و با نام «خانم اجازه» مشهور هستند. خانم نوربخش سال ها دوره های روانشناسی را گذرانده اند و از این حیث کاملا از سایر مدرسین پایه دوم مجزا هستند. همین موضوع باعث شده تا این مدرس اختلالات یادگیری را بشناسند و فرزندان شما را بسیار بسیار در یادگیری دروس این پایه کمک کنند. سایر اساتید اجی مجی را اینجا بشناسید.

آموزش در موسسه اجی مجی جذاب و پر از انرژی است. در همه درس ها از دو عروسک به نام های اجی و مجی استفاده شده است. در واقع اجی و مجی همان سوالاتی را از معلم می پرسند که سوال دانش آموز شما نیز هست و بدین ترتیب نیاز دانش آموز شما به حضور در کلاس بسیار کم می شود. در تولید مجموعه های آموزشی از نرم افزارهای تری دی مکس و افترافکت استفاده شده است. به طور مثال برای یادگیری مفهومی و عمیق درس علوم، آزمایشگاهی را شبیه سازی کرده ایم تا داوطلب با عمق مطلب آشنا شود.

موسسه اجی مجی برای آشنایی شما با سبک تدریس و پکیج ها، 20 درصد از محتوای آموزشی همه درس های پایه های اول تا ششم را به صورت رایگان ارائه می کند. ارزش این آموزش ها 200 هزار تومان می باشد که شما فقط با پرداخت هزینه ارسال می توانید آن ها را دریافت کنید.

همچنین می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی اجی مجی تماس بگیرید تا هم مشاوره بگیرید و هم این پکیج را تهیه کنید.

021-66058258       021-66017397

021-66572045       021-66572046

تدریس موسسه اجی مجی

هدیه های موسسه اجی مجی برای تمام دانش آموزان

خرید محصولات موسسه اجی مجی با تخفیف ویژه

سوالات متداول شما راجع به اجی مجی

اجی مجی یک موسسه آموزشی ویژه دروس اول تا ششم ابتدایی می باشد که تمام دروس را با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا آموزش می دهد. استفاده از دو عروسک اجی و مجی و به کارگیری روش هایی مثل انیمیشن و تصویرسازی، آموزش دروس را برای دانش آموزان به جذاب ترین شکل ممکن در می آورد.

بله. شما می توانید با ارسال پایه تحصیلی خود به سامانه 10002907 یک هدیه معادل 20 درصد محصولات اجی مجی را از ما دریافت کنید.

اگر به سایت مرکزی اجی مجی به نشانی ajjimajji.org مراجعه کنید اطلاعیه مربوط به قیمت ها را مشاهده خواهید کرد.

اساتید اجی مجی همگی از برترین معلمان نمونه کشوری هستند که با روش های خلاقانه در تدریس، آموزش را آسان می کنند.