درس ریاضی جزو دروسی است که همواره دانش آموزان را در هر مقطعی با مشکل مواجه کرده است و از نظر دانش آموزان نیز این درس بسیار دشوار است و با آن رابطه خوبی ندارند، اما متاسفانه مطالب ریاضی از پایه چهارم به بعد تخصصی شده و در سایر پایه ها و مقاطع نیز مجدد تکرار خواهند شد اما به صورت گستره تر و دانش آموزی که از همین ابتدا ریاضی را به خوبی یاد نگیرد همواره اثرات آن را خواهد دید. پیدا کردن یک مدرس خوب برای آموزش ریاضی هم آن چنان کار آسانی نیست اما دیگر نگران نباشید چون قرار است با شاهکار آموزش ریاضی کشور خانم نیلوفر قهرمانی آشنا شوید که ریاضی را به بهترین شکل ممکن آموزش می‌دهند

معرفی کامل خانم نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی پنجم و ششم اجی مجی

استاد نیلوفر قهرمانی

ممکن است نام نیلوفر قهرمانی را در کتاب های کمک آموزشی ابتدایی یا در شبکه های مجازی مشاهده کرده باشید. مدرسی جوان و فوق العاده پر انرژی که با روش های جذاب خود ریاضی را به ساده ترین شکل ممکن آموزش داده اند. همواره عده زیادی خواهان شرکت در کلاس های خانم قهرمانی برای درس ریاضی بوده اند اما به دلیل محدودیت های کلاس های حضوری این موضوع امکان پذیر نیست.

امروز یک مژده برای شما داریم، دیگر در هر جای کشور که باشید، شمال، جنوب، غرب یا شرق به راحتی می‌ توانید از کلاس های خانم نیلوفر قهرمانی استفاده کنید البته با کمک موسسه اجی مجی. با تدریس های خانم نیلوفر قهرمانی حتی دانش آموزی که اصلا ریاضی بلد نیست نیز می‌تواند این درس را یاد بگیرد و پیشرفت کند.

رزومه خانم نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی

نیلوفر قهرمانی معلم ریاضی

خانم نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی جزو معلمان برتر کشوری و همچنین مولف چندین کتاب کمک آموزشی هستند. بخشی از رزومه خانم قهرمانی معلم ریاضی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  • مولف 8 کتاب کمک آموزشی از جمله ” بیا ریاضی دان شویم برای پایه پنجم و ششم” ، ” بیا دانشمند شویم برای پایه پنجم و ششم” ، ” علوم تخصصی پایه پنجم و ششم” ، هفت خان ریاضی پنجم و ششم ابتدایی”
  • مدرس کشوری برگزار کننده کارگاه های آموزشی در تمامی استان ها برای بیش از 3 هزار مدرس
  • مدرس صدها کارگاه مجازی برای آموزش دبیران
  • کسب رتبه اول در جشنواره خلاقیت های آموزشی
  • کسب رتبه اول در منطقه به عنوان رتبه برتر

نمونه تدریس ریاضی استاد نیلوفر قهرمانی

تبدیل ریال به تومان و بالعکس یکی از مباحث موجود در ریاضیات پنجم ابتدایی می باشد که عده زیادی از دانش آموزان با تبدیل آن مشکل دارند و به صورت اشتباه محاسبه می کنند اما ویدیو بالا را مشاهده کنید تا یک بار برای همیشه به صورت کامل این مبحث را یاد بگیرید.

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم قهرمانی را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم قهرمانی مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم قهرمانی را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم قهرمانی کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.