اجی مجی از بهترین معلمان نمونه کشوری برای آموزش دروس بهره می گیرد

نمونه تدریس های اجی مجی برای اول ابتدایی تا ششم

اجی مجی از موسسات  آموزشی دروس ابتدایی با کمک برترین اساتید آموزشی کشور برای هر پایه  می باشد. امروز ما در خدمت شما عزیزان هستیم با نمونه تدریس های اجی مجی. در سایت مرکزی اجی مجی از تمامی پایه های آموزشی اول ابتدایی تا ششم نمونه تدریس اجی مجی را در این سایت برای شما قرار خواهیم داد. نمونه تدریس رایگان ابتدایی اجی مجی به شما کمک خواهد کرد تا با تاثیری که تدریس های اجی مجی در یادگیری فرزندانتان خواهد داشت به صورت کامل آشنا شوید و بتوانید بهترین منبع آموزشی را در برای آن ها فراهم کنید.

نمونه  تدریس اجی مجی را این جا مشاهده کنید اما قبل از مشاهده نمونه تدریس های اجی مجی مشاهده ویدیو بالا را به شما عزیزان توصیه می کنیم. پشت پرده اجی مجی را در ویدیو بالا می توانید مشاهده کنید.

با عمو الگو باف آشنا شوید. شاهکاری از اجی مجی و برترین اساتید کشوری در تدریس دروس مقطع ابتدایی. اگر به دنبال بهترین منابع آموزشی برای فرزندان خود هستید مشاهده تدریس بالا را به شدت به شما توصیه می کنیم.

خرید با تخفیف های باورنکردنی

تهیه پکیج های اجی مجی از طریق سایت مرکزی

02166576182  -  02166566623

نمونه تدریس اول ابتدایی اجی مجی

با تدریس اجی و مجی در اول ابتدایی آشنا شوید. در این ویدیو می توانید با نحوه تدریس استاد مینا قجر در پایه اول ابتدایی آشنا شوید و با تاثیری که در آموزش خواهند داشت آشنا شوید.

نمونه تدریس ریاضی اول اجی مجی را با تدریس مبحث تقارن در اختیار شما قرار می دهیم. مبحثی که به جرئت می توان گفت محال است دانش آموز دوم ابتدایی با کمک آن نتواند به ساده ترین شکل ممکن ریاضی را با اجی مجی یاد بگیرد.

27 دقیقه تدریس رایگان اجی مجی را اینجا مشاهده کنید. ویدیو بالا که نمونه تدریس فارسی اجی مجی برای پایه اول ابتدایی است شما می توانید تدریس فارسی اول ابتدایی اجی مجی برای نگاره دوم یعنی بچه ها آماده را از همینجا مشاهده کنید. 

اما به سراغ علوم اول ابتدایی برویم. خانم مینا قجر در تدریس علوم اول ابتدایی هم به معنای واقعی شاهکاری ارائه داده اند. نمونه تدریس علوم اول اجی مجی برای زمین خانه خاکی ما را از دست ندهید.

نمونه تدریس دوم ابتدایی اجی مجی

نمونه ریاضی دوم اجی مجی با تدریس جذاب استاد نرجس نوربخش و اجی مجی جزو تدریس رایگان اجی مجی است که برای شما در نظر گرفته ایم. در ویدیو بالا شما می توانید الگویابی را با کمک اجی مجی در ده دیقه یاد بگیرید.

اما به سراغ نمونه تدریس علوم دوم ابتدایی اجی مجی برویم. جایی که شما می توانید زنگ علوم و گردش در باغ را در ده دقیقه با کمک اجی و مجی دو عروسک جذاب و دوست داشتنی یاد بگرید.

نرجس نوربخش یکی از برترین آموزگاران کشوری در تدریس پایه دوم ابتدایی هستند. ویدیو بالا نمونه تدریس خانم نوربخش است که با مشاهده آن می توانید آشنایی مختصری با این استاد نمونه پیدا کنید.

درس فارسی درسی است که متاسفانه در آموزش عادی و رایج تنها روخوانی می شود و دانش آموزان نمی توانند درک درستی از هر درس داشته باشند. اما در نمونه تدریس فارسی دوم اجی مجی می توانید لذت یادگیری را با استاد نرجس نوربخش تجربه کنید و به سادگی این درس را از فارسی دوم یاد بگیرید.

نمونه تدریس سوم ابتدایی اجی مجی

سال سوم ابتدایی اندکی با پایه های قبلی ابتدایی متفاوت است دانش آموز مفاهیم درسی را به طور گسترده تر یاد خواهد گرفت. ویدیو بالا نمونه تدریس ریاضی سوم اجی مجی است که با کمک خانم ریحانه رضایی می توانید لذت یادگیری را تجربه کنید.

اگر مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی را تا کنون حفظ می کردید با مشاهده نمونه تدریس مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی اجی مجی دیدگاه شما نسبت به این درس به صورت کامل تغیر پیدا خواهد کرد.

به رسم عرف این نمونه تدریس از نمونه تدریس سوم ابتدایی اجی مجی را به معرفی خانم ریحانه رضایی معلم سوم ابتدایی اجی مجی اختصاص خواهیم داد. یک دقیقه را مهمان معرفی خانم رضایی باشید.

نور و مشاهده اجسام یکی از مباحثی است که در علوم سوم ابتدایی دانش آموزان را به چالش می کشد. اما نمونه تدریس علوم سوم اجی مجی یکبار برای همیشه مشکل یادگیری این مبحث را برای شما حل خواهد کرد.

خرید با تخفیف های باورنکردنی

تهیه پکیج های اجی مجی از طریق سایت مرکزی

02166576182  -  02166566623

نمونه تدریس چهارم ابتدایی اجی مجی

خانم فرزانه صدیقی از برترین آموزگاران ابتدایی می باشند که آموزش توام با لذت را در اختیار دانش آموزان قرار داده اند. نمونه تدریس چهارم ابتدایی اجی مجی از درس فارسی چهارم دبستان را به هیچ وجه از دست ندهید.

مخلوط ها در زندگی از مباحث پر تکرار علوم دبستان می باشد که در علوم اکثر پایه ها تدریس می شود. اما در نمونه تدریس علوم چهارم ابتدایی اجی و مجی با روش دیگری این  مبحث را یاد بگیرید.

در این قسمت از نمونه تدریس اجی مجی به سراغ معرفی خانم فرزانه صدیقی خواهیم رفت. در نمونه تدریس بالا می توانید به صورت کامل با خانم فرزانه صدیقی و سبک تدریسی که در آموزش پایه چهارم دارند آشنا شوید.

یک مبحث به شدت کاربردی در ریاضی چهارم و پنجم ابتدایی مبحث تبدیل ریال به تومان و بالعکس است. نمونه تدریس ریاضی چهارم اجی و مجی به شما کمک می کند تا به ساده ترین شکل ممکن این مبحث را یاد بگیرید.

خرید با تخفیف های باورنکردنی

تهیه پکیج های اجی مجی از طریق سایت مرکزی

02166576182  -  02166566623

نمونه تدریس پنجم ابتدایی اجی مجی

به سراغ علوم پنجم ابتدایی برویم. درسی که حجم بیشتری نسبت به سایر دروس پنجم ابتدایی دارد. در نمونه تدریس علوم پنجم دبستان شما می توانید علوم این پایه و حرکت بدن را شهودی سازی و بدون فراموشی یاد بگیرید.

استاد اکرم دمرچلی نیز در تدریس فارسی ابتدایی اجی مجی شاهکاری خلق کرده اند بی نظیر. نمونه تدریس فارسی پنجم اجی مجی را مشاهده کنید و آموزش شهودی با استاد دمرچلی را تجربه کنید.

یکی از محبوب ترین مدرسین اجی و مجی خانم نیلوفر قهرمانی هستند که تدریس ریاضی را برعهده دارند. نمونه تدریس ریاضی پنجم اجی مجی و آموزش تقسیم هدیه ما برای شماست.

مطالعات اجتماعی پایه پنجم نیز از دروسی است که به دلیل حفظی بودن دانش آموزان رابطه خوبی با آن ندارند. اما صبر کنید با نمونه تدریس اجی مجی پنجم ابتدایی شما می توانید بدون حفظ کردن مطالعات اجتماعی را یاد بگرید.

به سراغ نمونه تدریس ششم ابتدایی اجی مجی برویم و با یک نمونه تدریس ریاضی ششم ابتدایی و تدریس خانم قهرمانی با سبک تدریس این موسسه آشنا شویم. 10 دقیقه آموزش تقسیم از ریاضی ششم دبستان.

سرگذشت دفتر من در علوم ششم ابتدایی یکی از حجیم ترین فصل های این درس است. اما بدون سختی و زحمت شما می توانید با نمونه تدریس علوم ششم ابتدایی یک بخش مهم را تنها در 35 دقیقه یاد بگیرید.

35 دقیقه آموزش رایگان اجی مجی و نمونه تدریس علوم ششم اجی مجی را از دست ندهید. 

قسمت آخر از نمونه تدریس های اجی مجی نیز اختصاص دارد به نمونه تدریس مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی اجی مجی و بحث انواع پوشاک. یک ویدیو بی نظیر که مشاهده آن را به شدت به شما توصیه می کنیم.

خرید با تخفیف های باورنکردنی

تهیه پکیج های اجی مجی از طریق سایت مرکزی

02166576182  -  02166566623