اگر سال دوم ابتدایی هستید یا دانش آموز سال دوم دارید امروز شمارا با یک معجزه در زمینه آموزش این پایه آشنا خواهیم کرد. معجزه ای به نام نرجس نوربخش که یک آموزش فوق العاده بی نظیر را برای آموزش دوم ابتدایی با نام پکیج دوم ابتدایی اجی مجی آماده کرده اند و از همین جا به شما اطمینان خواهیم داد که بهترین آموزش مربوط به پایه دوم ابتدایی می‌باشد که تا کنون مشاهده کرده اید. امروز در یک مقاله تخصصی رزومه خانم نرجس نوربخش معروف به خانم اجازه را در اختیار شما قرار خواهیم. با خواندن رزومه استاد نوربخش مدرس دوم ابتدایی اجی مجی بهترین منبع ممکن را برای آموزش دروس دوم ابتدایی خود انتخاب کنید

رزومه درخشان خانم نوربخش مدرس دوم ابتدایی اجی مجی

استاد نرجس نوربخش

خانم نرجس نوربخش مدرس پایه دوم ابتدایی با بیشتر از ده سال سابقه تدریس در پایه دوم ابتدایی، تمامی تجربیات خود را در قالب پکیج دوم ابتدایی اجی و مجی گردهم آورده اند و در اختیار دانش آموزان پایه دوم ابتدایی قرار داده اند. خانم نرجس نوربخش نه تنها یک مدرس بلکه یک روانشناس و نویسنده و شاعر برای کودکان نیز می‌باشند.

تالیف چندین کتاب آموزشی در پایه دوم دبستان هم از رزومه درخشان خانم نرجس نوربخش می‌باشد. خانم نوربخش در فضای مجازی نیز سابقه درخشانی دارند و با نام خانم اجازه در حال فعالیت هستند و در حال انتقال تجربیات آموزشی خود به والدین و سایر مدرسین عزیز هستند.

رواشناس بودن خانم نوربخش تاثیر فوق العاده ای در تدریس ایشان داشته است به نحوی که تمامی مشکلات روانشناختی دانش آموزان را نیز بررسی کرده اند و به ارائه راه حل مناسب برای حل این مشکلات پرداخته اند. از جمله این مشکلات می‌توان عدم آشنایی دانش آموز با حافظه های دیداری و شنوایی، مشکلات مربوط به دقت و تمرکز، لجبازی کودکان، عدم اعتماد به نفس دانش آموز، اضطراب در کودکان و … اشاره کرد. لازم به ذکر است خانم نوربخش در تدریس دروس دوم ابتدایی تمام این مشکلات را بررسی کرده اند و با تدریس خود و بهره مندی از توانایی های یک روانشناس به حل آن ها پرداخته اند.

در رزومه درخشان خانم اجازه یا استاد نوربخش می‌توان به برگزاری کارگاه های چندروزه برای مدرسین، والدین و دانش آموزان اشاره کرد. کارگاه هایی جذاب و با شرکت کنندگانی فراوان که در این کارگاه های آموزشی هم تمامی مشکلات دانش آموزان، والدین و مدرسین مورد بحث قرار گرفته و راه کار های فوق العاده ارائه شده است. جا دارد به این موضوع هم اشاره کرد که خانم نوربخش حدود پنج سال در مجتمع آموزشی دخترانه مرضیه از معتبر ترین مراکز آموزش ابتدایی فعالیت داشته اند.

با پکیج دوم ابتدایی خانم نور بخش بهترین تدریس ها را در اختیار داشته باشید

نرجس نوربخش معلم دوم ابتدایی اجی مجی

قطعا هر والدینی به دنبال چنین مدرسی برای آموزش فرزندان خود است، اما با توجه به محدودیت هایی که کرونا ایجاد کرد و اینکه برای آموزش حضوری و ظرفیت محدود دانش آموز درکلاس حضوری شاید شرکت در کلاس های خانم نوربخش امکان پذیر نباشد، اما دیگر جای نگرانی نیست و با پکیج دوم ابتدایی خانم نور بخش این مشکل کاملا حل شده است و دانش آموزان با کمک این پکیج مانند آن است که در کلاس حضوری خانم نوربخش حضور داشته باشند.

در پکیج آموزشی خانم نوربخش هم اتفاقات فوق العاده ای رخ داده است، تمامی تجربیات خانم نوربخش در این پکیج وجود دارد اما با سبکی جدید  و استفاده از برترین تکنولوژی های آموزشی روز دنیا از جمله 3D و AR و … یعنی آموزش برای دانش آموز به تصویر کشیده شده است و از طرفی نباید فراموش کنیم که خانم نور بخش علاوه بر یک مدرس، یک شاعر و نویسنده نیز هستند و شعر و داستان را نیز چاشنی تدریس خود کرده اند و همین موضوع باعث شده است که دانش آموز با ذوق شوق فراوان از تدریس خانم نور بخش استفاده کند و همان حسی را داشته باشد که زمان مشاهده کارتون دارد.

نمونه تدریس خانم نرجس نوربخش معلم دوم ابتدایی اجی مجی

محال است که دانش آموز دوم ابتدایی باشید و در یادگیری مبحث رقم و عدد درس ریاضی به مشکل برنخورده باشید! اما جای نگرانی نیست چون تدریس بالا یک بار برای همیشه مشکل دانش آموزان در مبحث رقم و عدد را حل خواهد کرد. با مشاهده تدریس بالا از خانم نرجس نوربخش به ساده ترین روش ممکن مبحث عدد و رقم از ریاضی دوم ابتدایی را یاد بگیرید.

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم نرجس نوربخش را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم نوربخش مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم نرجس نوربخش را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم نوربخش کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.