این بار به بررسی دو درس از سال ششم ابتدایی خواهیم پرداخت دو درس با ماهیت متفاوت. علوم سال ششم که مهمترین و از طرفی پرحجم ترین درس در این پایه می‌باشد، مطالعات اجتماعی هم که یک درس دانش آموز گریز است و اکثر دانش آموزان آن را یک درس خشک می‌بینند که باید حفظ شود و حفظ کردن هم همانگونه که اطلاع دارید برای دانش آموزان نسل جدید بسیار سخت است. اما برای شما یک مژده داریم؛ قرار است این بار با کمک خانم مریم احمدی و موسسه اجی مجی بدون حفظ کردن حتی یک کلمه دو درس مطالعات اجتماعی و علوم ششم ابتدایی را یاد بگیرید و تا مدت ها بدون فراموشی مطالب را در ذهن خود نگه دارید.

معرفی کامل خانم مریم احمدی مدرس اجی مجی

استاد مریم احمدی

دلیل موفقیت موسسه اجی مجی تا کنون به خاطر سبک فوق العاده در تدریس دروس است. سبکی که برای اولین بار در آموزش دروس مقطع ابتدایی رو نمایی شده است و همان آموزش شهودی و استفاده از انیمیشن و تصویر سازی البته با چاشنی داستان سرایی و قصه. سبکی که کاملا متفاوت با آموزش سنتی است و به شدت مورد استقبال دانش آموزان ابتدایی قرار گرفته است. در صفر تا صد تدریس علوم و مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی از این سبک آموزشی استفاده شده است و دانش آموز با کمک آن دیگر نه حفظ خواهد کرد و نه فراموش. چنین آموزشی باعث می‌شود تا والدین به صورت کامل خیالشان از بابت آموزش فرزندان ابتدایی خود راحت باشد. خانم احمدی نیز مدرس با سابقه و برتر کشوری در آموزش این پایه هستند و با خلاقیت خود توانسته اند این سبک آموزشی را به خوبی در آموزش دروس مطالعات اجتماعی و علوم ششم ابتدایی پیاده کنند.

رزومه خانم مریم احمدی معلم اجی مجی

مریم احمدی معلم اجی مجی

خانم مریم احمدی نیز سابقه درخشانی در آموزش دروس ابتدایی دارند و مقام های متعددی را نیز در جشنواره های کسب کرده اند که به صورت مختصر بخشی از رزومه خانم مریم احمدی را به شکل زیر می‌توان بیان کرد:

  • معلم نمونه کشوری
  • مولف کتاب های آموزشی و کمک درسی مقطع ابتدایی
  • مبتکر شهودی سازی دروس
  • مبتکر داستان ها و شعر های آموزشی برای درک کامل مطالب درسی

نمونه تدریس خانم مریم احمدی

سرگذشت دفتر من از علوم پایه ششم ابتدایی هدیه ما برای شماست. تدریس جذاب استاد مریم احمدی در ویدیو بالا کمک می کند تا به ساده ترین شکل ممکن بتوانید این مبحث را یاد بگیرید و از طرفی دیگر نیازی به حفظ کردن هم نخواهید داشت و تسلط کامل را به دست خواهید آورد.

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم مریم احمدی را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم احمدی مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم احمدی را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم مریم احمدی کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.