هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعی دو درس کاملا متنی و مفهوم محور هستند و راه یادگیری سنتی آن ها حفظ کردن بود که عده زیادی در حفظ کردن مشکل دارند و نمی‌توانند مطالب را حفظ کنند. از طرفی حفظ کردن مطالب نیز باعث می‌شود تا اصل مفهوم برداشت نشود و طوطی وار خوانده و ارائه شود. اما هر مشکلی یک راه حل دارد و راه حل ما هم برای این مشکل پکیج هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی اجی مجی با تدریس بی نظیر خانم مریم احمدپور می‌باشد. تدریس فوق العاده ای که دانش آموز را بی نیاز از حفظ کردن خواهد کرد و اصل مفهوم را با سبکی کاملا نوین و جدید با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های آموزشی به دانش آموزان منتقل خواهد کرد.

 معرفی کامل خانم احمدپور مدرس مطالعات و هدیه های آسمان پنجم ابتدایی اجی مجی

مریم احمد پور

خانم مریم احمدپور با سابقه درخشان در زمینه آموزش مطالعات و هدیه های آسمان پنجم ابتدایی وظیفه تدریس این دو درس در موسسه اجی مجی را به عهده گرفته است. خانم احمدپور همانند سایر مدرسین اجی مجی جزو معلم های برتر کشوری در زمینه آموزش ابتدایی است و شاهکاری را نیز در آموزش دو درس هدیه های آسمان و مطالعات اجتماعی خلق کرده اند به نحوی که دانش آموز با تدریس خانم احمدی دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهد داشت.

آموزش بی نظیر خانم احمدپور ترکیبی از داستان سرایی و انیمیشن و تصویر سازی است. یعنی دیگر دانش آموز متن کتاب را نخواهد خواند بلکه با آموزش خانم احمدپور به عمق مفاهیم سفر خواهد کرد و همین موضوع باعث می‌شود که بتواند مفاهیم درک کند و دیگر نیازی به حفظ کردن نداشته باشد.

به جرئت می‌توان گفت تنها منبعی که در مقطع ابتدایی چنین تدریسی را به خود اختصاص داده است پکیج مطالعات اجتماعی و هدیه های آسمان اجی مجی با تدریس خانم احمدپور است. ویژگی بی نظیر دیگر در آموزش این پکیج فوق العاده استفاده از دو عروسک به نام های اجی و مجی است که جدا از بحث جذاب نمودن آموزش، این دو عروسک نماینده دانش آموزان نیز در کلاس خانم احمدپور می‌باشند.

نمونه تدریس خانم مریم احمد پور

اگر تا کنون درس هدیه های آسمان را حفظ می کردید با نمونه تدریس بالا از خانم مریم احمد پور متوجه خواهید شد که بدون حفظ کردن هم می توان هدیه های آسمان را با داستان و انیمیشن یاد گرفت. کافیست تدریس بالا را مشاهده کنید و از یادگیری هدیه های آسمان لذت ببرید

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم مریم احمد پور را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم احمد پور مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم مریم احمد پور را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم مریم احمد پور کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.