در مقطع ابتدایی هرچه پایه بالاتر رود دروس نیز سخت تر و تحصصی تر خواهند شد، دغدغه همیشگی والدین هم داشتن منبع خود برای فرزندان بوده که با خیال راحت مشغول آموزش باشند، از دغدغه های جدید هم مشکلات فرزندان است؛ ازجمله این مشکلات هم  نداشته علاقه در دانش آموزان جدید نسبت به مطالعه و درس است. اگر شما هم به دنبال راه حل تمامی این مشکلات هستید این مقاله کمک شایانی در انتخاب یک منبع خوب که تمامی مشکلات بالا را حل خواهد کرد به شما می‌کند. راه حل تمامی این مشکلات کسی نیست جز خانم صدیقی معلم چهام ابتدایی با سابقه و رزومه درخشان.

معرفی فرزانه صدیقی معلم پایه چهارم اجی مجی

فرزانه صدیقی

پایه چهارم دبستان از اهمیت والایی برخوردار است و قسمت عمده این اهمیت هم مربوط به پیشنیاز بودن دروس پایه چهارم برای دروس پایه پنجم است. خانم صدیقی به بهترین سبک ممکن چندین سال در حال تدریس این پایه بوده است و تا مدتی قبل شرکت در کلاس های خانم فرزانه صدیقی شاید امکان پذیر نبود اما این مژده را به شما می‌دهیم که در هرجای ایران که باشید می‌توانید از تدریس فوق العاده فرزانه صدیقی برای فرزندان خود با کمک موسسه اجی مجی استفاده کنید و با خیال راحت بهترین آموزش را برای فرزندان خود مهیا کنید. اما خانم فرزانه صدیقی ویژگی های فوق العاده ای دارد که در ادامه به صورت کامل خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

رزومه خانم فرزانه صدیقی معلم چهارم اجی مجی

استاد فرزانه صدیقی

خانم فرزانه صدیقی هم مانند تمامی اساتید اجی مجی از رزومه درخشانی برخوردار هستند و مدرس نمونه کشوری نیز هستند. از رزومه درخشان خانم فرزانه صدیقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 12 سال سابقه تدریس در مقاطع دانشگاهی، دبیرستان و ابتدایی
  • 8 سال تدریس تخصصی در پایه چهارم ابتدایی
  • مدرس کارگاه های دانش افزایی برای نیرو های رسمی، خدماتی، خرید خدماتی، آزاد و …
  • مدرس کارگاه خلاقیتی بازی و ریاضی
  • داور جشنواره ارزشیابی کیفی توصیفی و تکالیف مهارت محور
  • داور داستان نویسی
  • رتبه برتر در جشنواره الگو های برتر تدریس و تکالیف مهارت محور
  • مبتکر فیلم های آموزشی 5 دقیقه
  • دارنده رتبه در تولید محتوا
  • چاپ مقاله تکالیف مهارت محور در مجله رشد

نمونه تدریس خانم فرزانه صدیقی

اگر به دنبال انتخاب بهترین منبع ممکن که مطمئن هم باشد و با خیال راحت بتوانید به آن اعتماد کنید پکیج چهارم اجی مجی با تدریس خانم فرزانه صدیقی بهترین انتخاب ممکن برای شما می تواند باشد. کافیست ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این استاد در تدریس دروس پایه چهارم آشنا شوید.

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم صدیقی معلم چهارم را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم بلیوند مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم فرزانه صدیقی را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم صدیقی کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.