علوم پایه پنجم جزو دروس اصلی و از طرفی گسترده ترین درس در پایه پنجم ابتدایی می‌باشد. این درس از چندین مبحث از جمله زمین شناسی، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی تشکیل شده است و همواره عده زیادی در یادگیری این درس با چالش مواجه بوده اند. از طرف دیگر علوم سال پنجم پیش نیاز برای پایه ششم دبستان محسوب می‌شود و از طرفی مباحث آن در سایر مقاطع از جمله متوسطه اول نیز تکرار خواهد شد. مشکل اصلی دانش آموزان هم در درس علوم حفظ کردن آن است که باعث می‌شود به صورت کامل این درس را یاد نگیرند و سریع هم فراموش کنند. اما دیگر نگران نباشید چون قرار است با خانم زهرا بلیوند آشنا شوید. مدرسی که یادگیری علوم پنجم را ساده تر از آب خوردن خواهد کرد.

معرفی خانم زهرا بلیوند معلم علوم پنجم ابتدایی اجی مجی

استاد بلیوند

خانم زهرا بلیوند مدرس برتر کشوری در زمینه آموزش ابتدایی است و سال ها سابقه درخشان در تدریس درس علوم داشته اند. با کمک موسسه اجی مجی خانم بلیوند تدریس های خود را به صورت شهودی دراورده اند و با کمک دو عروسک به نام های اجی و مجی در حال تدریس کامل مفاهیم مربوط به علوم پایه پنجم هستند. با کمک تدریس خانم زهرا بلیوند دیگر دانش آموز با حفظ کردن فراموش خواهد کرد و مطالب به صورت کاملا شهودی به او آموزش داده خواهد شد. نتیجه آموزش شهودی یادگیری مفهومی دروس است و با توجه به اینکه مفاهیمی که به این صورت آموزش داده شود وارد نیمکره راست مغز خواهد شد تا مدت ها در آن جا خواهد ماند و سریع فراموش نمی‌شود.

دانش آموزان کنونی نیز با آموزش رابطه خوبی ندارند و تفریحات خود را به یادگیری ترجیح می‌‍دهند اما با کمک تدریس های بی نظیر خانم بلیوند که تشکیل شده از تصویر سازی و استفاده از داستان سرایی در حین آموزش است دانش آموز احساسی را خواهد داشت که هنگام مشاهده کارتون دارد و همین امر باعث لذت بخش تر شدن تدریس خانم بلیوند شده است.

رزومه خانم زهرا بلیوند معلم علوم  ابتدایی اجی مجی

استاد زهرا بلیوند

چنین مدرسی رزومه فوق العاده ای نیز دارد که هر والدینی خواهان شرکت فرزندان خود در کلاس های خانم زهرا بلیوند است و این موضوع با کمک اجی مجی به واقعیت تبدیل شده است و در هر جای ایران که باشید می‌توانید از تدریس فوق العاده خانم بلیوند استفاده کنید. بخشی از رزومه خانم بلیوند به صورت زیر است:

  • دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان و دارای ارشد آموزش ابتدایی
  • جزو برگزیدگان جشنواره معلم خلاق
  • مولف کتاب های آموزشی از جمله کتاب شازده کوچولو در سرزمین ریاضی
  • معلم نمونه استان خوزستان با 4 سال سابقه (اولین باری بود که مدرسی با کمتر از 20 سال سابقه توانسته معلم نمونه استان باشد)
  • کارشناس کتاب نشر پرتقال
  • کارشناس داوری کتاب و داوری اثار
  • داوری مقالات دانشگاه محقق اردبیلی
  • داور پژوهش های دانشجویی

نمونه تدریس خانم زهرا بلیوند

ویدیو بالا را می توان جذابترین آموزش ممکن برای درس علوم دانست که خانم زهرا بلیوند به سادگی هر چه تمام و با کمک انیمیشن و تصویر سازی هایی که انجام شده است به ساده ترین شکل ممکن می توانید این مبحث را یاد بگیرید.

سوالات متداول

چگونه محصولات خانم بلیوند را تهیه کنیم؟ 

برای تهیه محصولات اجی مجی کافیست با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.

کنار محصولات خانم بلیوند مشاوره و پشتیبانی هم تعلق خواهد گرفت؟ 

بله شما با تهیه محصولات از این سایت یا شماره های داخل سایت با یکی از مشاوران ارشد اجی مجی شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی و خانم ها حدیث قمری و مریم فرزی می توانید در ارتباط باشید.

چگونه می توانیم به صورت رایگان تدریس های خانم بلیوند را دریافت کنیم؟

برای دریافت 20 درصد از کل تدریس های خانم بلیوند کافیست پایه تحصیلی خود را به سامانه 10002907 ارسال کنید یا با یکی از شماره های 02166058258 یا 02166572045 یا 02166572046 یا 02166017397 تماس بگیرید.