درس فارسی علاوه بر اهمیت فراوان به عنوان کتاب درسی، جزو دروسی است که حتی در فن بیان دانش آموز نیز تاثیر گذار است و همواره جملاتی که به صورت ادبی نقل شوند تاثیر بسیار بیشتری برروی شنونده خواهند داشت. متاسفانه دیدی که دانش آموزان نسبت به درس فارسی دارند به این صورت است که فقط باید خوانده شود و حفظ گردد اما امروز با معرفی یک مدرس فوق العاده یعنی خانم اکرم دمرچلی برای تدریس فارسی پنجم و ششم و هدیه های آسمان ششم ابتدایی به دانش آموزان کمک خواهیم کرد که ادبیات را به جای خواندن درک کنند و بدون نیاز به حفظ کردن این درس را یاد بگیرند و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند.

معرفی خانم اکرم دمرچلی مدرس اجی مجی

استاد دمرچلی مدرس فارسی اجی مجی

خانم اکرم دمرچلی از اساتید با سابقه و خلاق و همچنین مدرس برتر کشوری در زمینه آموزش هستند که در ادامه به صورت کامل رزومه ایشان را در اختیار شما قرار خواهیم داد. کار فوق العاده ای که خانم دمرچلی در تدریس دروس هدیه های آسمان ششم و فارسی پنجم و ششم اجی مجی انجام داده اند استفاده از شهودی سازی و داستان سرایی در آموزش این دروس بوده است. یعنی دیگر فارسی برای دانش آموز رو خوانی نمی‌شود بلکه با داستان سرایی ها و انیمیشن ها و تصویر سازی های استفاده شده در تدریس این دروس دانش آموز به درون داستان هر درس سفر خواهد کرد و به طور شهودی مطالب را مشاهده خواهد.

مزیتی که آموزش شهودی دارد باعث می‌شود که دیگر دانش آموز نیازی به حفظ کردن مطالب که نتیجه آن هم فراموشی سریع است نداشته باشد بلکه مطالب با کمک انیمیشن ها وارد نیمکره راست مغز او خواهد شد که در این نیمکره

رزومه خانم اکرم دمرچلی

استاد اکرم دمرچلی

خانم اکرم دمرچلی هم مانند سایر اساتید موسسه اجی مجی رزومه فوق العاده ای دارد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

  • مدرس کشوری کارگاه های فارسی ابتدایی
  • مدرس ضمن خدمت برای مدرسین ابتدایی
  • مدرس دبیرستان های معتبر کشور
  • 15 سال سابقه تدریس در مقطع ابتدایی
  • فارغ التحصیل دانشگاه تهران
  • دانش آموخته نزد اساتید بزرگی چون دکتر قیصر امین پور، دکتر سید حسن حسینی و …
  • تقدیر شده توسط آموزش پرورش منطقه 18 به عنوان معلم برتر
  • نویسنده سه کتاب کمک درسی برای پایه پنجم و ششم

نمونه تدریس استاد اکرم دمرچلی مدرس فارسی اجی مجی

در ویدیو بالا یک نمونه از تدریس استاد اکرم دمرچلی مدرس فارسی را می توانید مشاهده کنید که شامل تدریس گلدان خالی از فارسی پنجم ابتدایی می باشد که با کمک عروسک های اجی و مجی تدریس شده است و دانش آموز به سادگی هر چه تمام می تواند این مبحث را یاد بگیرد.