مینا-قجر

سال اول ابتدایی به جرئت مهمترین پایه تحصیلی در زندگی هر فردی است؛ در این پایه دانش آموز با الفبا آشنا خواهد شد و ریشه و بنیه آموزش او شروع خواهد شد. دوران تحصیل مانند یک ساختمان است که زیربنای آن اول ابتدایی است، ساختمانی که زیربنای خوبی نداشته باشد هرچقدر هم در طبقات بالاتر سنگ تمام گذاشته شود بازهم تداوم و استحکام نخواهد داشت. تمامی این تفاسیر اهمیت والای پایه اول دبستان را نشان می‌دهد و راه حل آن را نیز در اختیارتان قرار خواهیم داد. راه حل این مشکل خانم مینا قجر معلم پر افتخار و نمونه کشوری در پایه اول ابتدایی اجی مجی است که در ادامه رزومه خانم مینا قجر و محصولات اول ابتدایی مینا قجر را در اختیار شما قرار خواهیم داد پس تا انتها با ما همراه باشید.

مینا قجر معلم اول ابتدایی اجی مجی

شاید تا مدتی قبل، حضور در کلاس خانم مینا قجر برای عده زیادی آرزو بود اما اکنون این آرزو به حقیقت تبدیل شده و در هر جای کشور که باشید می‌توانید از تدریس های فوق العاده خانم قجر در پایه اول دبستان و در موسسه اجی مجی استفاده کنید و بهترین آموزش ممکن را برای فرزندان خود در اختیار داشته باشند. اما تدریس خانم قجر ویژگی های فوق العاده ای دارد که در ادامه بررسی خواهد شد اما ابتدا رزومه خانم مینا قجر معلم اول ابتدایی موسسه اجی مجی را بررسی کنیم.

خانم مینا قجر

رزومه درخشان مینا قجر معلم اول دبستان اجی مجی

رزومه خانم مینا قجر معلم اول دبستان اجی مجی به نوبه خود نکات جالبی را دارد که به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 1. تدریس در مجموعه فارکیدز برای دانش آموزان اول ابتدایی مقیم خارج از کشور
 2. مولف کتاب های دیکته شب و نگاره من
 3. کسب رتبه اول در جشنواره شوق مهارت
 4. عضو برگزیده شدگان هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد
 5. جزو تجلیل شدگان برنامه آموزش ابتدایی
 6. عضو هیئت داوران درس پژوهی پایه اول ابتدایی
 7. جزو برگزیدگان برنامه معلم پژوهنده
 8. کسب رتبه اول درس پژوهی و اقدام پژوهی

مینا قجر

ویژگی های تدریس خانم قجر در پکیج اول ابتدایی اجی مجی

رزومه خانم قجر به نوبه خود منحصر به فرد است و تمامی این ویژگی ها سبب شده تا دانش آموزان با خیال راحت فرزندان پایه اول خود را به دستان توانمند خانم قجر در پکیج اول ابتدایی بسپارند. خانم مینا قجر به جرئت یکی از برترین مدرسین پایه اول ابتدایی است حال با کمک اجی مجی تمامی این تجربیات البته همراه با ویژگی های دیگر از جمله شهودی سازی و داستان سرایی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

استاد مینا قجر

از هر دانش آموزی پرسیده شود کارتون دیدن را دوست دارد یا درس خواندن را، جواب دانش آموز کارتون دیدن است! اتفاقا قسمت خوب ماجرا نیز همینجاست که دانش آموز با تدریس های خانم قجر در اول ابتدایی اجی مجی احساسی را خواهد داشت که زمان مشاهده کارتون دارد و با چنین آموزشی محال است که بی حوصله یا خسته شود یا اصلا درس های پایه اول دبستان را یاد نگیرد.

علوم اول ابتدایی اجی مجی

ریاضی اول ابتدایی اجی مجی 14

فارسی اول ابتدایی اجی مجی

محصولات خانم قجر را به چه صورت تهیه کنیم؟

برای تهیه محصولات خانم قجر از سه طریق می‌توانید اقدام کنید.

نحوه-خرید-محصولات-اجی-مجی-

 1. از طریق سایت مرکزی اجی مجی
 2. از طریق تماس با مشاورین ارشد اجی مجی
 3. به صورت حضوری برای عزیزان ساکن تهران (برای دریافت ادرس از طریق مشاورین اجی مجی اقدام کنید)

 

محصولات خانم مینا قجر

برای خرید آنلاین روی هر محصول کلیک کنید